Więcej niż telewizja!
Dotfilm

Kamery zrobotyzowane PTZ

 

Nowoczesna automatyczna zrobotyzowana kamera z optyką SONY to idealne rozwiązanie w miejscach gdzie liczy się dyskrecja i elegancja. Sprzęt używamy w salach koncertowych, kościołach i na konferencjach. Kamera tego typu łączy wysoką jakość przetwornika CCD 1/3 cala z zaawansowaną elektroniką, układami serwomechanizmów i zdalnego sterowania z bardzo cichą pracą. Całość zamknięta jest w eleganckiej obudowie.

Nasze zrobotyzowane kamery przeznaczone są do szerokiego zastosowania w wielu dziedzinach. Kamery te doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane jest filmowanie HD z zachowaniem maksymalnej swobody twórczej i nieograniczonej kreatywności.

STOSOWANE W STUDIACH TV I RADIOWYCH

Zdalnie sterowane kamery stanowią dziś niezbędne wyposażenie zautomatyzowanych telewizyjnych studiów. Szczególnie sprawdzają się w małych studiach newsowych, studiach radiowych, i niedużych stacjach telewizyjnych, gdzie umożliwiają ograniczenie osób obsługi i znaczące obniżenie kosztów tworzonych programów. Jednocześnie powiększają zakres możliwości realizacyjnych. Zdalne ustawianie parametrów PTZ (Pan/Tilt/Zoom) i innych parametrów kamer wspiera pracę realizatora tv podczas relacji live oraz pracy w studiu tv.

KONFERENCJE, EVENTY LIVE, PREZENTACJE BIZNESOWE

Podstawą wielu przedsięwzięć biznesowych są dziś przekazy oparte o prezentacje na żywo oraz eventy relacjonowane live. Obrazy filmowane przez zdalnie sterowane kamery PTZ mogą być przedstawiane publiczności na ekranach, nagrywane oraz rozprowadzane i emitowane (streamowane) w sieci. Wśród wielu narzędzi wspomagających takie przedsięwzięcia należy wyróżnić nasze mobilne studio tv i kamery PTZ. Zapewniamy wysokiej jakości obraz HD i możemy przekaz zintegrowanć z komputerem PC i innymi źródłami obrazu do wielkoekranowych projekcji.

SPORT

Zdalnie sterowane kamery PTZ są dziś często umieszczane na stałe w halach sportowych. Sterowane przez realizatora tv przy pomocy specjalistycznych urządzeń, wspaniale przekażą atmosferę wydarzenia sportowego, wszystkie akcje zawodników oraz reakcje kibiców. Dodatkowo kompaktowe, niewielkie kamery PTZ, umieszczone w specjalnie wybranych dla danej dyscypliny miejscach doskonale pokażą efektowne momenty akcji i sytuacje, nie przeszkadzając zawodnikom, sędziom ani publiczności w hali.

PROGRAMY “REALITY SHOW”

Wielofunkcyjne kamery PTZ stanowią podstawowe wyposażenie podczas realizacji popularnych programów tv w formule “reality show”. Dzięki zdalnemu sterowaniu i wysokiej jakości, dostarczają obraz telewizyjny z wielu istotnych dla realizacji miejsc jednocześnie, ne wpływając na dziejącą się akcję i nie przeszkadzając uczestnikom programu.

FILMOWANIE Z LOTU PTAKA

Zdalnie sterowane kamery LIVE TV przymocowane do helikoptera, samolotu lub kranu czy dźwigu umożliwiają filmowanie efektownych ujęć z powietrza, bez potrzeby dodatkowego obciążania operatorem wyposażonym w pełnogabarytową, typową kamerę tv.

 
Comments
 
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com