Więcej niż telewizja!
Dotfilm

e-learning

Proponujemy Państwu nowoczesną i efektywną cenowo usługę polegającą na stworzeniu systemu nauczania przez internet. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymają Państwo wirtualną klasę, w której nauczyciel jest widziany i słyszany na ekranach komputerów słuchaczy znajdujących się w dowolnym miejscu na Ziemi. Jednocześnie słuchacze widoczni są na ekranie komputera nauczyciela.

Wirtualna klasa – widok na komputerze wykładowcy

System e-learning umożliwia relacje między nauczycielem i uczącymi się dokładnie takie same jak w tradycyjnej szkolnej klasie! Istnieje wirtualna tablica, system zgłaszania się do odpowiedzi (videokonferencja), współdzielenia plików i filmów na ekranach uczniów. Zajęcia są rejestrowane a nagrania mogą być udostępniane osobom, które nie uczestniczyły w lekcji.

Najważniejszą zaletą systemu jest to, że wykładowcy i słuchacze zyskują pieniądze dzięki korzystaniu z e-learningu. Studenci nie ponoszą kosztów dotarcia na zajęcia oraz ew. noclegów, nie muszą nawet reorganizować swoich planów dnia! Nie tracą pieniędzy w związku z koniecznością wzięcia urlopu w pracy. Co istotne, organizatorzy kursów nie muszą płacić za wynajęcie sali, catering itp. i znacząco zmniejszają koszty organizacji szkoleń.

Optymalna liczebność słuchaczy w wirtualnej klasie to “do 30 osób” biorących czynny udział w zajęciach.

 
Comments
 
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com