Więcej niż telewizja!
Dotfilm

Indywidualny Branding

Indywidualny Branding – to możliwość swobodnej zmiany logo kanału video w oknie z programem, kolorystyki grafiki, począwszy od tła, które może prezentować dowolne treści reklamowe, poprzez kolorystykę okien i logotypy, a skończywszy na liternictwie. Udostępniając transmisję obrandowaną Państwa barwami i logotypami, uczestnicy spotkania będę mieli świadomość poruszania się w obrębie Państwa firmy. To zaś z kolei wzmocni świadomość marki. Oferujemy animacje w oprawie graficznej np. logo (ruchome trójwymiarowe), opisy, zegar czasu rzeczywistego, wizytówki, banery reklamowe.

Odtwarzacz dotFILM to bardzo nowoczesne oprogramowanie dzięki któremu skomplikowane do tej pory czynności związane z obsługa oraz dystrybucją audio/wideo stają się bardzo proste i wygodne. Główne zalety programu to nowoczesny edytowalny design, jakość HD, własne logo oraz „własne reklamy” uruchamiane pomiędzy odtworzeniami. Umożliwiamy też autoryzację oglądających, możliwość wyboru wersji językowych nagrania – tłumaczenia symultaniczne,  edytowalne listy odtwarzanych elementów audio i wideo, edycję materiału online – dzielenie na rozdziały całości nagrania.

Dzięki elastycznemu oprogramowaniu oraz szerokiej jego funkcjonalności, jesteśmy w stanie dopasować je wizualnie do Twoich potrzeb, zaczynając od tekstu na belce playera, przez grafiki wyświetlane w playerze przed transmisją, linki, Twój logotyp, prezentacje, podkład muzyczny a kończąc na “włożeniu” playera w layout identyfikujący się z transmitowanym wydarzeniem.

Odtwarzacz dotFILM to bardzo nowoczesne oprogramowanie dzięki któremu skomplikowane do tej pory czynności związane z obsługa oraz dystrybucją audio/wideo stają się bardzo proste i wygodne.
Główne zalety programu to:

– nowoczesny edytowalny design,
– jakość HD,
– własne logo
– reklamy (własne) lub statyczny obraz uruchamiany pomiędzy odtworzeniami,
– automatyczna autoryzacja oglądających, login, hasło są generowane i sprawdzane w czasie rzeczywistym,
– możliwość wyboru wersji językowych nagrania – tłumaczenia symultaniczne,
– edytowalne listy odtwarzanych elementów audio i wideo,
– edycja materiału online, dzielenie na rozdziały

 

 
Comments
 
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com