Więcej niż telewizja!
Dotfilm

Co to jest livestreaming?

Proponujemy Państwu zupełnie nową usługę – emisje internetowe „live” realizowane za pomocą całkowicie Cyfrowego Systemu Transmisji pracującego w technologii HD lub tradycyjnej.


Do czego wykorzystać tak niesamowity system?

 1. Transmisje Internetowe – uruchamianie transmisji internetowych, przekazów na żywo
 2. Konferencje prasowe
 3. Spotkania wyborcze obywatele mogą poznać kandydatow w wyborach bez pośrednictwa tradycyjnej telewizji
 4. Szkolenia OnLine, wykłady w czasie których studenci z różnych miejsc mogą uczestniczyć w interaktywnych szkoleniach wideo na żywo bez kosztów podróży i zakwaterowania.

  Jeśli chcesz, zorganizować w krótkim czasie szkolenie dla firmy, bez konieczności wynajmu sali i ponoszenia kosztów dojazdów, skontaktuj się z nami. Udostępnimy Ci profesjonalny zespół, który wyemituje i zarejestruje całe wydarzenie. Dzięki czemu, po wydarzeniu, będziemy mogli przygotować profesjonalnie zmontowany materiał postkonferencyjny na cd/dvd.

  To oferta skierowana do osób planujących organizację szkolenia, spotkania, lub prezentacji tematycznej dla odbiorców, uczestniczących w wydarzeniu przez Internet. Usługa umożliwia interaktywną współpracę wszystkich uczestników, wymianę informacji, materiałów, prezentacji. To efektywny sposób pracy i komunikacji online, mogący usprawnić pracę w firmie oraz zwiększyć wydajność komunikacji firmy na zewnątrz. To również oszczędność czasu i kosztów związanych z organizacją typowych szkoleń, wynajmu sal, dojazdów.

 5. Seminaria OnLine, gdzie grupy uczniów spotykają się regularnie, pod kierunkiem opiekuna dla badań i dyskusji
 6. Zaproszenie do prywatnej społeczności online, koncentrującej się na jednej marce lub klientów tego samego segmentu rynku
 7. Zaangażowanie grup klientów lub konsumentów docelowych, które mogą być trudne do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych metod off-line
 8. Dyskusje Grupowe z udziałem dużej liczby uczestników w losowej próbie opinii publicznej – zaproszenia wysyłane elektronicznie, tradycyjnie
 9. Zwiększenie dostępu: Instruktorzy najwyższej klasy mogą dzielić się swoją wiedzą z za granicy, dzięki czemu dostęp do kursów. Uznani eksperci mają możliwość udostępniania informacji w skali międzynarodowej, aby każdy zainteresowany, przy minimalnych kosztach mógł być uczestnikiem.
 10. E-Uczestnictwo pozwala obywatelom na połączenie ze sobą oraz z wybranym przez nich przedstawicielem (poseł, radny, kandydat..)
 11. Dialog Obywatelski, w którym ludzie uczestniczą w publicznych, celowych dyskusjach na tematy spraw obywatelskich, polityki, czy decyzji, w konsekwencji do ich życia, społeczności i społeczeństwa
 12. Współpraca – zespoły projektowe, grupy robocze, komisje, partnerzy w różnych miejscach, razem na spotkaniu, na którym mogą wypowiadać się w sposób moderowany i udostępniać dokumenty
 13. •Konsultacje OnLine, w których uczestnicy otrzymują profesjonalne doradztwo i informacje (od prawników, lekarzy, doradców finansowych i innych specjalistów)
Każda przeprowadzana przez nas transmisja live jest archiwizowana w wysokiej jakości. Nagrany przez nas materiał, jesteśmy w stanie umieścić na Twojej stronie jako VOD. Posiadamy również studio produkcyjne, w którym możemy w profesjonalny sposób “złożyć” materiał wideo do formy, jaką sobie zażyczysz!
Integrujemy się i wykorzystujemy posiadane przez klienta systemy audio-wizualne. (transmisje sportowe, koncerty)
 
Comments
 
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com