Więcej niż telewizja!
Dotfilm

Transmisje Live HD

 

Nasz system HD pozwala na podłączenie do 8 kamer.  Standardowo są 4 kamery HD + kamera bezprzewodowa HD z reporterem. Tak jest w przypadku np. dużego koncertu. Prosta transmisja z konferencji lub szkolenia to 2-3 kamery. Nadajemy z każdego miejsca poprzez satelitę, nie ogranicza nas “jakość” internetu w kablu.

Standardowo dostarczamy klientom na ich stronę (lub dowolną inna) okno z transmitowanym programem czyli nasz „odtwarzacz”. Każda przeprowadzana przez nas transmisja live jest również archiwizowana w wysokiej jakości. Nagrany przez nas materiał, jesteśmy w stanie umieścić na Twojej stronie jako VOD.

Posiadamy również studio produkcyjne i monażownię HD, w którym możemy w profesjonalny sposób “złożyć” materiał wideo do formy, jaką sobie zażyczysz!

 

 

 


Przykład  realizacji to transmisja z Festiwalu Mediów 2012 w Muzeum Kinematografii w Łodzi:

Przykład realizacji HD: Festiwal Mediów 2012
Dzięki nam można było obejrzeć ekskluzywną transmisję z czerwonego dywanu oraz ceremonię Festiwal Mediów 2012. Jako jedyni transmitowaliśmy całe wydarzenie na żywo w jakości High Definition.

Całość wydarzenia realizowana była w rozdzielczości FullHD. Przy użyciu profesjonalnego systemu kodowana wielu jakości video użytkownicy otrzymywali obraz dostosowany do możliwości ich łącza, dzięki czemu transmisja zachowywała najwyższą jakości oraz płynność obrazu i dźwięku.

 

 
Comments
 
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com