Więcej niż telewizja!
Dotfilm

Transmisje Live

Oferujemy kompleksową obsługę transmisji online (videostreaming i videokonferencje), polegającą na przekazie obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym do Internetu, w jakości High Definition. Dzięki czemu transmitowane wydarzenie może śledzić jednocześnie wiele osób, z każdego miejsca na świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a także najnowszym technologiom jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

Nasza oferta skierowana do osób planujących organizację szkolenia, spotkania, lub prezentacji tematycznej dla odbiorców, uczestniczących w wydarzeniu przez Internet. Usługa umożliwia interaktywną współpracę wszystkich uczestników, wymianę informacji, materiałów, prezentacji. To efektywny sposób pracy i komunikacji online, mogący usprawnić pracę w firmie oraz zwiększyć wydajność komunikacji firmy na zewnątrz. To również oszczędność czasu i kosztów związanych z organizacją typowych szkoleń, wynajmu sal, dojazdów.

Pomożemy jeśli chcesz zorganizować w krótkim czasie szkolenie dla firmy, bez konieczności wynajmu sali i ponoszenia kosztów dojazdów. Udostępnimy Państwu profesjonalny zespół, który wyemituje i zarejestruje całe wydarzenie. Dzięki czemu, po wydarzeniu, będziemy mogli przygotować profesjonalnie zmontowany materiał postkonferencyjny na stronę www, na płycie cd/dvd/Bluray.

Oferujemy wolność wyboru urządzenia odtwarzającego Jako pierwsi dla swoich Klientów uruchomiliśmy usługę transmisji internetowych na iphona i inne urządzenia mobilne. Dzięki czemu ważne wydarzenia mogą być śledzone na bieżąco na ekranie telefonu komórkowego. Dysponujemy środkami technicznymi pozwalającymi zapewnić transmisję live oraz VOD na praktycznie każdym modelu telefonu wspierającym standard h264 np. iPhone, Blackberry, Nokia, Samsung, urządzenia pracujące z systemami Android, Symbian, Windows Mobile.

Dzięki tej usłudze odbiorca transmisji otrzymuje możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej od tej pory Twoja transmisja może być oglądana i rozumiana na całym świecie. Obecnie posiadamy możliwość skonfigurowania do 8 alternatywnych ścieżek dźwiękowych.

Telemosty Skype pomiędzy wybranymi przez klienta miejscami lub osobami mogą stanowić interesujące urozmaicenie trasmisji. Kluczowi goście nie muszą osobiście przyjeżdżać na konferencje by w niej zabrać głos! Dzięki tej usłudze wirtualnego gościa Waszej konferencji zobaczy cały świat w transmisji live.

Dzięki elastycznemu oprogramowaniu oraz szerokiej jego funkcjonalności, jesteśmy w stanie dopasować je wizualnie do Twoich potrzeb, zaczynając od tekstu na belce playera, przez grafiki wyświetlane w playerze przed transmisją, linki, Twój logotyp, prezentacje, podkład muzyczny a kończąc na “włożeniu” playera w layout identyfikujący się z transmitowanym wydarzeniem.

Każda przeprowadzana przez nas transmisja live jest archiwizowana w wysokiej jakości. Nagrany przez nas materiał, jesteśmy w stanie umieścić na Twojej stronie jako VOD. Posiadamy również studio produkcyjne, w którym możemy w profesjonalny sposób “złożyć” materiał wideo do formy, jaką sobie zażyczysz!

Dzięki łaczności satelitarnej umożliwiamy przeprowadzenie transmisji na żywo z miejsc pozbawionych dostępu do internetu. Dzięki takim łączom na każdej imprezie możemy mieć odpowiednie do okoliczności łącza internetowe.

Integrujemy się i wykorzystujemy posiadane przez klienta systemy audio-wizualne. (transmisje sportowe, koncerty)

Standardowo dostarczamy klientom na ich stronę (lub dowolną inna) okno z transmitowanym programem czyli nasz “odtwarzacz”.

Odtwarzacz dotFILM to bardzo nowoczesne oprogramowanie dzięki któremu skomplikowane do tej pory czynności związane z obsługa oraz dystrybucją audio/wideo stają się bardzo proste i wygodne. Główne zalety programu to: – nowoczesny edytowalny design, jakość HD, własne logo oraz „własne reklamy” uruchamiane pomiędzy odtworzeniami. Umożliwiamy też autoryzację oglądających, możliwość wyboru wersji językowych nagrania – tłumaczenia symultaniczne,  edytowalne listy odtwarzanych elementów audio i wideo, edycję materiału online – dzielenie na rozdziały całości nagrania.

Dajemy zleceniodawcy zawsze:
1.Transmisję online przez nasz serwer (lub Ustream jeśli sobie tego życzy, ale tam są niechciane reklamy innych firm)
2.Plik video mp4 (gotowy do retransmisji) w wysokiej jakości HD. Zazwyczaj jest to kilkadziesiąt GB z kilkugodzinnego nagrania, Plik przygotowany jest do wyslania do YouTube lub nagrania płyty Blueray.
3.Plik nieskompresowany do ew. montażu, skrótow itd. To jest bardzo duży plik, 1 godzina nagrania zajmuje ok. 120 GB. Plik ten ma najwyższą jakość techniczną idealną do montażu, zgrań dźwięku itp.
 
Comments
 
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com